CRM KOBİ, Crm Safi Rezistans Başarısı

06.06.2020
Crm Programı Satışı ve Fiyat Teklifi

CRMKOBİ size Crm Satış,
Pazarlama ve diğer konularda
her türlü desteği ve teknik
servis hizmetini vermeye hazır.

İletişim Numaralarımız;
Tel: +90 212 442 31 82
Fax: +90 212 442 69 63CRM, Crmkobi, crm ürünler, müşteri ilişkileri ÜRÜNLER müşteri ilişkileri programı Crm
 

Ürünler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
CRM Basic CRMkobi CRM Active Yazılımı
CRM Active CRMkobi CRM Business Yazılımı
CRM Business CRMkobi, CRM, CRMNET+ yazılımı
CRMNet+ Crmkobi CRM protek çözümleri
Çözümler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
Crm Seçiminizi Siz Yapın Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
Başarı Öyküleri Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
HANGİ CRM? Crmkobi Hangi CRM yazılımı
DESTEK Crmkobi Crm Destek protek


Crmkobi CRM Yazılımı Protek Destek
crmkobi safi rezistans

CRMKOBİ CRM SAFİ REZİSTANS BAŞARISI

protek bilgi işlem crm intermat


Safi Rezistans CRM Business'ı anlatıyor

Sa-Fi Rezistans İmalat Sanayi
Üretim Müdürü
Ümit Çetin

Ülkemizdeki endüstriyel ısıtma elemanları konusunda hızlı ve kaliteli servis alma sıkıntısını gören Sn. SAFİ YILMAZ ısıtma elemanları sektöründe çözüm üretmek amacıyla Bayrampaşa'da küçük bir atölye kurarak, ticari hayatına başlamıştır. Safi Rezistans, 25 yıllık sürecin sonunda, bugün yaklaşık 8.000 'i aşan müşteri portföyü ile "SAFİ" markası altında hızlı ve kaliteli hizmet sunarak sanayicimizin çözüm ortağı olmaktadır. Kendi ürettiği ürünler ve temsilciliğini yaptığı markalarla,sanayinin ısı ihtiyacında gereksinim duyduğu her türlü malzemeyi bünyesinde bulundurarak ülkemizin, endüstriyel ısıtma elemanları marketi olma hedefini sürdürmektedir.

Teknolojinin hızla değişmesi; piyasalarda yaşanan hızlı rekabet değişiklikleri; ürünlerin geliştirilmesi sırasında nihai kullanıcılardan alınacak geri bildirimler, Safi Rezistans'ı satış ve pazarlama anlayışında müşteri odaklılığını ön plana çıkararak, müşteri diyaloglarını daha güncel takip edeceği bir yapı kurma arayışına itti. Bu çalışmalarımız sırasında Temmuz 2008 tarihinde İntermat firması ile tanıştık. Aslında sıkıntılarımız tüm firmalar ile aynı sorunları kapsamaktaydı. Ama biz çözümünü bilemiyorduk. İntermat'la yaptığımız toplantılarda sıkıntılarımızı ve taleplerimizi onlara aktardık. Yaklaşık 1 aylık bir sürede yapımızı mercek altına alarak firmamızın analizini yaparak CRM Business programı ile örtüşen ve örtüşmeyen durumları inceledik ve yorumladık. Program, genel yapısıyla müşteri ilişkileri yönetimine hitap etse de esnek yapısı sayesinde, içinde ERP modülü varmış gibi üretimimizi ve aşamalarını takip etmemize de olanak sağladı. Ön analiz ve ardından detaylı bir eğitim süreciyle birlikte yapılanma sürecini kısa ve olumlu bir şekilde sonuçlandırdık.

12 Ağustos tarihinden bu yana hızlı bir tempoyla hedefimize adım adım koşmaktayız. Tüm ekibimiz yaşanan gelişmeleri sıcağı sıcağına takip ederek, gelişmelerin her aşamasında destek vererek CRM-Business programını benimsemiştir. Projenin olumlu sonuçlanmasında bu faktör önemli rol oynamıştır. Bugün artık, ürünün pazarlama- teklif aşamasından; üretim ve sevkıyatına kadar olan tüm aşamalarına her yerden ulaşıp bu aşamaları hızlıca takip ederek şirketin fonksiyonel olarak dijital ortamda yönetilmesini sağlamaktayız. İlk bakışta eski sistemlere göre daha çok enerji harcamamıza neden olsa da yaptığımız işlerin dijital ortamda veri olarak saklanmasının ileriye dönük analiz ve strateji çalışmalarında çok değerli birikimler sağlayacağını biliyoruz. Bu projede emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

CRM İNTERMAT YAZILIMLARI

Safi Rezistans, Crm İntermat Başarısı, Protek, Crmkobi, CRM, İntermat, Crm Basic, Crm active, Crm Business, Crmnet+, Kobilerde Crm, Kobi, Müşteri ilişkileri crm programı, Safi Rezistans intermat crm deneyimi


ETİKETLER
HIZLI ERİŞİM CRM YAZILIMLARI CRMKOBİ TELEFON İLETİŞİM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Crm Kobi, Crm Programı, CRM Yazılımı

Müşteri İlişkileri, CRM Pazarı

CRM Basic, Active, Net+, Business

Customer relationship management

Crmkobi destek, Protek bilgi işlem

CRMKobiAnasayfa

CRMKobiHakkımızda

CRMKobiCRM Nedir?

CRMKobiReferanslar

CRMKobiİletişim

Crm Kullanıyor musunuz?
Evet
Hayır

Tel.  :0 (212) 442 31 82 (pbx) 

Fax. :0 (212) 442 69 63

E-posta. : info@proteknoloji.com

Site. : www.proteknoloji.com

Design by. : Protek Bilgi İşlem


Crm kobiyi anasayfam yapCRM kobiyi sık kullanılanlara ekle Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Bilgi