Crm Çözümleri, Protek CRM Sorunlar ve Çözümler

06.06.2020
Crm Programı Satışı ve Fiyat Teklifi

CRMKOBİ size Crm Satış,
Pazarlama ve diğer konularda
her türlü desteği ve teknik
servis hizmetini vermeye hazır.

İletişim Numaralarımız;
Tel: +90 212 442 31 82
Fax: +90 212 442 69 63CRM, Crmkobi, crm ürünler, müşteri ilişkileri ÜRÜNLER müşteri ilişkileri programı Crm
 

Ürünler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
CRM Basic CRMkobi CRM Active Yazılımı
CRM Active CRMkobi CRM Business Yazılımı
CRM Business CRMkobi, CRM, CRMNET+ yazılımı
CRMNet+ Crmkobi CRM protek çözümleri
Çözümler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
Crm Seçiminizi Siz Yapın Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
Başarı Öyküleri Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
HANGİ CRM? Crmkobi Hangi CRM yazılımı
DESTEK Crmkobi Crm Destek protek


Crmkobi CRM Yazılımı Protek Destek

Protek Çözümler, Crm intermat çözümleri intermat çözümlerimiz, crmkobi crm sorun ve çözümleri, Tüm sektörlerde Crm Çözümleri

CRM İNTERMAT DESTEK PROTEK

CRM ÇÖZÜMLERİ VE TEKNİK DESTEK

Protek Bilgi İşlem Crm Destek

Vakıf-Oda-Dernek-Birlik Bünyesinde CRM Kullanımı
İntermat CRM ürünleri üyelik sistemi ile çalışan kuruluşlara çok büyük kolaylıklar getirmektedir. Bu tür kuruluşlara ajanda ya da bir adres defterinden çok daha fazla seçenek sunar. Böylece tek bir programla bütün ihtiyaçlar karşılanmış olur. Bu ürünlerdeki temel fonksiyonlar şöyle sıralanabilir.. 
Vakıflar destek Protek Devamı...
Makine - Endüstri Sektöründe CRM Kullanımı
Bilimsel gelişmenin baş döndürücü bir hız kazandığı günümüz dünyasında, İntermat CRM ürünleri makina sektörünün Pazarlama, Satış ve Satış sonrası destek konularındaki en önemli ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünlerin detaylarının çokluğu, pazarlama ve satış çalışmalarının koordineli yürütülmesi gibi birçok noktada işletmelerde yaşanan sıkıntılara çözüm getiren İntermat CRM yazılımları, müşteri verilerinin düzene girmesi,
makine sanayi destek protek Devamı...

Fuar - Organizasyon CRM Kullanımı
İntermat CRM Active ve Business ürünleriyle Fuarcılık firmalarının yapısına uygun fonksiyonlarla CRM, Pazarlama ve Satış konularındaki tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Hizmet sektörlerindeki iş akışları ve ihtiyaçlar farklılaştığından, paket programlardaki temel işleyiş bu tür yapıların işleyişine hitap edememektedir. Fuarcılık firmalarının pazarlama, toplu gönderimler,yerleşim şeması, opsiyonlama / satış ve bu konudaki tüm raporlama ihtiyaçları İntermat CRM ürünleriyle çözülebilmektedir. Bu ürünlerdeki temel fonksiyonlar şöyle sıralanabilir..

fuarlarda Çözümler Protek Devamı...
 
Yapı Sektöründe CRM Kullanımı
Bilimsel gelişmenin baş döndürücü bir hız kazandığı günümüz dünyasında, İntermat CRM ürünleri yapı sektörünün Pazarlama, Satış ve Satış sonrası destek konularındaki en önemli ihtiyaçlarını karşılıyor. Ürünlerin detaylarının çokluğu, pazarlama ve satış çalışmalarının koordineli yürütülmesi gibi birçok noktada işletmelerde yaşanan sıkıntılara çözüm getiren İntermat CRM yazılımları, müşteri verilerinin düzene girmesi, projelerin düzenli takibi,
Protek Çözümler Yapı Sektörü Devamı...
 
Medikal Sektöründe CRM Kullanımı
İntermat CRM Active ve Business ürünleriyle Medikal firmalarının yapısına uygun fonksiyonlarla CRM, Pazarlama, Satış ve Satış sonrası destek konularındaki tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Medikal cihaz pazarlayan firmaların satış ve proje/ihale satış süreçleri satış anına kadar adım adım tüm süreçleriyle izlenmek istenir. Bu konuların aksamaması ve her sektörde olduğu gibifirmaların personele bağımlılıktan çıkıp bilginin kişi bünyesinden işletme bünyesine aktarılması işletmelerin en büyük gücüdür. İntermat CRM ürünleri bu süreci destekleyen en önemli yönetim araçlarıdır. Bu ürünlerdeki temel fonksiyonlar şöyle sıralanabilir..
Protek Medikal Crm destek Devamı...
 
Pastane - Restoran - Eğlence Mekanlarında CRM Kullanımı
İntermat CRM ürünleri, müşteri veritabanı oluşturmaları nedeniyle müşterilerin devamlılığını sağlamak üzere kullanılabilir. Çeşitli anketler yapılarak, e-posta, SMS ya da isme özel tanıtım broşürleri hazırlanarak kampanyalar duyurulabilir, reklam faaliyetleri yapılabilir. Toplanan müşteri bilgileri farklı kriterlere ve mağaza dağılımlarına göre yeni tanıtım faaliyetlerindedeğerlendirilebilir.
protek pastahane çözümleri crm Devamı...
 
Otomotiv Sektöründe CRM Kullanımı
Otomotiv sektörü için günümüzde artık satış kadar satış sonrası servis ve müşteri memnuniyeti konuları da önemlidir. İntermat CRM ürünleri, otomotiv sektörü için satış öncesi ve satış sonrası işleyişi yöneterek bu konuyu sistemli bir hale getirir.   
crm otomotiv çözümler protek Devamı...
 
Turizm & Otelcilik Sektöründe CRM Kullanımı
İntermat CRM ürünleri özellikle farklı müşteri grupları için çalışan turizm şirketleri ve otellere müşteri devamlılığı ve raporlamalar konusunda yardımcı olur. Müşterilerle ilgili detaylı veriler kaydedilerek bir sonraki gelişlerinde bu bilgilere göre hizmet verilebilir. Anketler hazırlanarak müşterilerin otelden ayrılırkenizlenimleri öğrenilebilir. Kampanyalar ve duyurular e-posta, SMS gibi yollarla duyurulabilir. Bu ürünlerdeki temel fonksiyonlar şöyle sıralanabilir..
Protek çözüm Turizm Devamı...
  
Belediyelerde CRM Kullanımı
Belediyeler için vatandaş ve protokol bilgilerinin takibi, web üzerinden ya da SMS yolu ile yapılan anketlerin takibi, istek ve şikâyetlerin takibi gibi konular önemlidir. İntermat CRM ürünleri bu konularda belediyelere pek çok seçenek sunarak işlerini kolaylaştırıp, hizmet kalitesini yükseltmeye yardımcı oluyor. Hatta belediyeler ve belediyelere danışmanlık yapan firmalarCRM yazılımlarıyla tanıtım ve seçim çalışmalarını yürütebilirler. Bu ürünlerdeki temel fonksiyonlar şöyle sıralanabilir..
Belediyelerde Çözümler Protek Devamı...
 
Müşteri Hizmetleri /Çağrı Merkezi / Teknik Servis Uygulamaları
İntermat, "Destek Merkezi" kavramını oluşturarak firmaların E-posta veya telefonla gelen talep, şikayet gibi müşteri dönüşlerini değerlendirerek olabildiğince hızlı bir şekilde sisteme almalarını sağlıyor. Web sitelerindeki her türlü formun müşteri tarafından doldurulmasının ardından gelen e-postaları otomatik olarak program içine alabilen bir alt yapı sunan İntermat CRM ürünleri bu sayede web formlarının da tek tek birkaç kişi tarafından değerlendirilerek sisteme girilmesi işini tek başına çözüyor. Gelen çağrıları (inbound) ve dış aramaları (outbound) içeriğindeki detaylı müşteri özellik yapısı sayesinde değerlendirilmesini sağlıyor ve kayıtlarla ilgili detaylı raporlara ulaştırıyor.
Müşteri Hizmetleri Destek Devamı...
 
İnşaat - Gayrimenkul Sektöründe CRM Kullanımı
İntermat CRM Active ve Business ürünleriyle konut satan inşaat firmalarının çalışma yapısına uygun fonksiyonlarla Pazarlama, Satış ve satış sonrası hizmetler konusundaki tüm ihtiyaçlarına "müşteri ilişkileri" çerçevesinde cevap vermektedir. Emlak, konut ve genel olarak gayrimenkul sektörlerindeki iş akışları ve ihtiyaçlar farklılaştığından,paket programlardaki temel işleyiş bu tür yapıların işleyişine hitap edememektedir. İnşaat firmalarının pazarlama, toplu gönderimler, konut envanterleri, opsiyonlama / Satış, kiralama, ödemeler, satış sonrasındaki diğer prosedür işlemlerin takibi ve bu konudaki tüm raporlama ihtiyaçları İntermat CRM ürünleriyle çözülebilmektedir. Bu ürünlerdeki inşaat sektörüne yönelik temel fonksiyonlar şöyle sıralanabilir..
protek inşaat destek crm Devamı...
 
Eğitim & Danışmanlık Sektöründe CRM Kullanımı
Bilimsel gelişmenin baş döndürücü bir hız kazandığı günümüz dünyasında, İntermat CRM ürünleri Eğitim & Danışmanlık sektörünün Pazarlama, Satış ve Satış sonrası destek konularındaki en önemli ihtiyaçlarını karşılıyor. Pazarlama ve satış çalışmalarının koordineli yürütülmesi gibi birçok noktada işletmelerde yaşanan sıkıntılara çözüm getiren İntermat CRM yazılımları,müşteri verilerinin düzene girmesi, projelerin düzenli takibi, çalışanların ve işletmenin başarı grafiğinin izlenmesi ve satış sonrasındaki hizmetlerin kayıt altına alındığı kapsamlı bir sistem kurmaya olanak sağlıyor. CRM, çalışma sistemi oluşturup iş çözme hızını arttıran, çalışanların kendi planlarını oluşturup hedefler üzerinde hareket edebilmelerini sağlayan ve işletmelere müşteri memnuniyeti kazanımı konusunda yön veren bir sistem çözümüdür. Bu İntermat CRM ürünlerdeki temel fonksiyonlar şöyle sıralanabilir..
crm çözümleri eğitim protek Devamı...
 
Alışveriş Merkezlerinde CRM Kullanımı
İntermat CRM ürünleri her büyüklükte alışveriş merkezinin CRM ihtiyacına karşılık verebilecek şekilde düzenlenmiştir. Destek Merkezi sayesinde Call Center uygulamaları, Anketler sayesinde müşteri anketleri, Aktiviteler sayesinde her büyüklükte fuar, tanıtım, yarışma alanları için stand tanımlamaları yapabilme özellikleri ile alışveriş merkezleri için CRM'den fazlasını sağlar.Bunların yanı sıra toplu gönderimlerle, veritabanına kaydı alınmış olan müşterilere reklam, tanıtım ve duyurular gönderilebilir. Bu ürünlerdeki temel fonksiyonlar şöyle sıralanabilir..
protek avm Çözümleri Devamı...

ETİKETLER
HIZLI ERİŞİM CRM YAZILIMLARI CRMKOBİ TELEFON İLETİŞİM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Crm Kobi, Crm Programı, CRM Yazılımı

Müşteri İlişkileri, CRM Pazarı

CRM Basic, Active, Net+, Business

Customer relationship management

Crmkobi destek, Protek bilgi işlem

CRMKobiAnasayfa

CRMKobiHakkımızda

CRMKobiCRM Nedir?

CRMKobiReferanslar

CRMKobiİletişim

Crm Kullanıyor musunuz?
Evet
Hayır

Tel.  :0 (212) 442 31 82 (pbx) 

Fax. :0 (212) 442 69 63

E-posta. : info@proteknoloji.com

Site. : www.proteknoloji.com

Design by. : Protek Bilgi İşlem


Crm kobiyi anasayfam yapCRM kobiyi sık kullanılanlara ekle Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Bilgi